• 0 282 673 42 15
  • [email protected]
  • Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi M3 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ
Hizmetlerimiz
Bize Ulaşın

0 282 673 42 15

[email protected]

Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi M3 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ

Otomotiv Yedek Parça İmalatı

Otomotiv Yedek Parça İmalatı

Otomotiv Sektörü hızlı bir şekilde gelişmeye ve yenilenmeye devam etmektedir.Büyük otomotiv firmaları tarafından, otomobillerin birçok parçasını yan sanayilere ürettirilebilmektedir ve bunların tanıtımını tüm dünyaya yapmaktadırlar. Bunun sebebi otomotiv yedek parçalarının günden güne karmaşıklaşması ve üretimi için başka sahaların teknolojisine ihtiyaç duymalarıdır.Araçlar birçok komponenten meydana gelir, yedek parça üretimi konusunda; araç üreten fabrikanın kendi markası için ayrı parça üretmesi genellikle mümkün olmamaktadır. 

Üretim ve kalite konusunda kendisini oldukça geliştiren farklı üretici firmalar otomotiv firmalarına yedek parça sağlamaktadırlar. Gelişen otomotiv ve yan sanayi sektörü ile birlikte yeni yatırımlara ve teknolojik gelişmelere hız veren firmamız, otomotiv ve birçok alanda yedek parça sektörüne pek çok mamül üretmektedir. Ürün yelpazemiz kendi standart imalatımızla sınırlı olmayıp müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine, hızlı ve yenilikçi bir yaklaşımla cevap verebilecek kapasitedir.

Yatırımlar ileri teknoloji ürünü olan CNC torna ve otomat tezgahlarıyla sürdürülerek üretim kapasitesi büyük ölçüde arttırılmıştır ve halihazırda ilave modernizasyon ve kapasite artırım yatırımları devam etmektedir. Firmamız, otomotiv sektöründe kullanılan dolu rotil, rotmili, mil gövdesi, zerot gövdeleri ve benzeri bir çok otomotiv yedek parçalarının fason işçiliklerini kapsamaktadır.