• 0 282 673 42 15
  • [email protected]
  • Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi M3 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ
Hizmetlerimiz
Bize Ulaşın

0 282 673 42 15

[email protected]

Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi M3 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu CNC İşleme Merkezi

Çorlu CNC İşleme Merkezi

CNC işleme merkezi, sabit parça üzerinde motor kuvvetiyle tahrik oluşturan kesici takımlar aracılığıyla, malzemeye istenen şekli vermek adına eksenler boyunca, bilgisayar kontrollü hareket ederek talaş kaldırma işlemini uygular. İş parçası, takım tezgahının yatağına sabitlenir ve hem kesici takım hem de iş parçası birbirlerine göre hareket ederek imalat sürecini gerçekleştirir.

CNC işleme hizmeti alarak özel fonksiyonel prototipleme veya nihai ürün ihtiyaçlarınızı talebe özel olarak 3,4 veya 5 eksen CNC dik işlem merkezlerinde yüksek kalite plastik veya metal onlarca malzeme seçenekleri ile hızla üretebilirsiniz.

3 eksen CNC işleme merkezleri, kesici takımların üç eksen boyunca sabit bir yörüngede hareket ettirilerek parçaya istenen formu vermesini sağlar. CNC teknolojisinin zamanla gelişmesiyle beraber birkaç bağımsız eksen boyunca çalışabilen ve işleme takımlarının farklı yörüngelerde hareket kabiliyetini sağlayan 5 eksen CNC işleme merkezleri, daha kompleks yapıdaki iş parçalarını, yüksek hassasiyette üretmek adına mükemmel sonuçlar verir.