• 0 282 673 42 15
  • [email protected]
  • Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi M3 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ
Hizmetlerimiz
Bize Ulaşın

0 282 673 42 15

[email protected]

Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi M3 Blok No:19 Çorlu/Tekirdağ

Beton Pompası Yedek Parça İmalatı

Beton Pompası Yedek Parça İmalatı

Beton pompası yedek parça imalatı çok modern bir standarttadır ve çok çeşitli beton pompaları çeşitleri bulunmaktadır. Bu, her kullanım beton pompaları yedek parça imalatı durumu için makinelerimiz olduğu anlamına gelir. Makine parkuru aslında ülkenin en yenileri arasında, beton pompaları yedek parça üretimi gurur duyulan bir şeydir. Tüm makineler yüksek kaliteli beton pompa parçaları güvenlik ekipmanları ile gelir ve destek ayaklarına göre delme programında donatılabilir.

Hortum pompası, vinçli iki dingilli bir arabaya uygulanan çok esnek bir makinedir. Vinç, hortumların açılıp kapanmasına yardımcı olur. Saatte yüz kırk m3 kapasiteli hortum pompası vardır. Üç yüz metreye kadar hortum uzatma. Mikserler yedi adet 24, 32 metre aralığında mikserler ve yüz metreye kadar hortum uzatma parçaları bulunur.

Ekipte daha fazla yedek parça imalatı ihtiyacı var. Sıkı çalışmayı seviyorsanız, sorumluluk sahibi olmayı seviyorsanız ve kariyerinizde bir adım daha ileri gitmek istiyorsanız, bir pompa operatörü olarak, iş görevleriniz beton pompalarını çalıştırmak, araçların günlük bakımını yapmak ve gerektiğinde beton karıştırma tesisindeki görevleri yapmak olacaktır.

Mobil vinç konusunda tecrübeniz varsa bu işe daha çabuk alışırsınız. Kamyon sertifikasına sahip olmanız gerekir. Müşteriyle çok fazla diyalog kurmak istiyorsanız ve bu nedenle akıcı bir şekilde konuşmanız lazım. Makinelerin bakıma ve basit onarımlara ihtiyacı olacaktır, eğer mekanik deneyiminiz varsa bu bir avantajdır. Bu, limandaki projeleri almak için bazen uzun günlerin ve çok çalışmanın olabileceği bir sektördür.